KUKBUK, Dobre Wnętrze, K MAG z przedświateczną wizytą w Ćmielów Design Studio

Dziennikarze z kilkunastu najbardziej poczytnych tytułów prasy wnętrzarskiej i kulinarnej zebrali się (13.11) na wspólnym, przedświątecznym spotkaniu w Ćmielów Design Studio. Marek Cecuła Dyrektor Artystyczny ćmielowskiego Studia w ręce dziennikarzy oddał warsztat ręcznego zdobienia porcelany. Oprócz zadań projektowych w Studio, dziennikarze zwiedzili pracownię najmłodszej marki Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. oraz linię produkcyjną fabryki.

IMG_5409
Przedświąteczna wizyta przedstawicieli mediów w Ćmielów Design Studio fot. materiały prasowe

Prace warsztatowe były jedną z większych atrakcji spotkania zarówno dla zaproszonych dziennikarzy, zespołu Ćmielów Design Studio i ćmielowskiej fabryki. – Panie zabrały się do malowania porcelany z wielkim zapałem. Była dobra aktywność i fajna atmosfera – komentuje Marek Cecuła. – Autorska porcelana powstała w trakcie naszego spotkania z przedstawicielami mediów będzie, po wypale rozesłana do każdej z redakcji – dodaje Cecuła.

Przedświąteczna wizyta przedstawicieli mediów w Ćmielów Design Studio fot. materiały prasowe

Artystyczne spotkanie zostało poszerzone o edukacyjny spacer po ćmielowskiej fabryce porcelany, prezentację bogatej wzorcowni fabryki jak też o przedświąteczny obiad serwowany na klasycznych wzorach „Ćmielowa”.

Wizyta zaprzyjaźnionych mediów w Ćmielów Design Studio oprócz zaznajomienia dziennikarzy z warsztatem ceramicznym miała na celu wprowadzenie w świąteczną ofertę produktową Ćmielów Design Studio. Już wkrótce nasi odbiorcy będą mogli otrzymać produkty ĆDS ze świątecznej, limitowanej edycji.

Odwiedzili nas: Gazeta Wyborcza/ Wysokie Obcasy i Usta, KUKBUK, Twój Styl, Magazyn Smak, M jak Mieszkanie, Cztery Kąty, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, K Mag, Domo+, Domosfera, blogerki Marta Brzegowa i Marta Wajda, ostrowieckie media regionalne oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Organizatorzy:
Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A
Ćmielów Design Studio
Spółdzielnia PR Aneta Grzegorzewska – Półtorak i Monika Tokarska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: