W świątecznej atmosferze

Random_Xmas

 

W Ćmielów Design Studio przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, co oznacza dla nas wzmożoną pracę przy produkcji i realizacji zamówień dla naszych klientów.  Porcelana z naszej kolekcji zagości na wielu stołach w całej Polsce, a także za granicą.  Z największą starannością przygotowujemy wszystkie produkty, które w większości są ręcznie wykonywane.

Porcelana potrafi być jednak kapryśna i często sprawia nam niespodzianki, nie zawsze miłe… Niejednokrotnie po wielu godzinach ciężkiej pracy z pieca wyjmujemy zdeformowane obiekty, ale nie poddajemy się, zakasujemy rękawy i zabieramy się ponownie do pracy. Wieczory spędzone na twórczych działaniach są na prawdę wartościowe…

Sami Państwo z pewnością przygotowujecie mnóstwo ozdób i dekoracji świątecznych, wszak okres przedświąteczny to dla nas wszystkich czas wypełniony po brzegi rozmaita aktywnością.  Już niedługo jednak będziemy świętować i cieszyć się z rezultatów naszej pracy.

Zachęcamy do podzielenia się z nami zdjęciami wigilijnych potraw serwowanych na porcelanie z kolekcji Ćmielów Design Studio. Najciekawsze fotografie opublikujemy na stronie internetowej oraz na facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: