Nowy projektant

Nasze grono projektantów się powiększyło, poznajcie Michała Mojduszkę, który w październiku 2016 roku dołączył do grona projektantów Modus Design, tworzącego markę Ćmielów Design Studio, czyli Marka Cecuły i Edyty Cieloch.

Michał z wykształcenia jest projektantem wzornictwa przemysłowego, pasjonują go nowe metody produkcji. Tym, co go wyróżnia i doskonale wpisuje w myśl naszego studia, to docenienie i łączenie bezpośredniej pracy z przemysłem, jak i rzemiosłem. Jego priorytetowym działaniem jest uczestniczenie w dopracowywaniu swoich projektów w warunkach produkcyjnych. Dzięki dokładnej obserwacji tworzenia produktu, uzyskuje wyjątkowe doświadczenie, umożliwiające mu tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych produktów – dowodem na oryginalność jego form oraz ich funkcjonalność jest Eggcap!

How-to-Use-eggcap

Jego prace charakteryzuje funkcjonalność zamknięta w minimalistycznej formie, ograniczenie materiałów oraz prostota w ich użyciu.

prototypes-767x1024

Projektant o swoich działaniach mówi:

„(..) moje prace balansują gdzieś pomiędzy: projektowaniem a techniką. Inspirują mnie mechanizmy, specjalistyczne oprzyrządowanie. Lubię kontakt z materiałem, możliwość eksperymentowania z nim, często zaczynam proces myślowy właśnie od modelowania, zabawy z tworzywem i/lub procesem. Cenię te interakcje i staram się podarować odbiorcy choć część moich doświadczeń, nadając obiektom wymiar użytkowy, który pobudza wyobraźnię i zmysł dotyku”.

Jeśli chcecie się zapoznać z innymi pracami Michała Mojduszki to zapraszamy do odwiedzenia jego strony  http://mihesh.com/.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: